Aktuálně
Sportovní střelba
Fotogalerie
Odkazy

Prokop Semerád 1.12.2018 získal "Zlato" na závodě O pohár ředitele DDM Kolín 2018. Svým výkonem 200,7 bodů v disciplíně VzPu 20 s oporou se zapsal do historie tohoto závodu. GRATULUJEME!

Video ze závodu

Bratři Novotnovi zabodovali na GP Rapid Plzeň 2018 ve dnech 24. a 25.11.
1.den:
Michal VzPi 40 3.místo,
Vojtěch VzPu 40 4.místo;
2.den:
Michal VzPi 40 2.místo,
Vojtěch VzPu 40 4.místo

Vojta Novotný přispěl svým výkonem na MČR 2018 ze VzPu k získání titulu "MISTR ČESKÉ REPUBLIKY" pro družstvo Středočeského kraje

Vojta Novotný 14.1.2017 - Pohár města Benešova 3.místo. GRATULUJEME!

Vojta Novotný vystřílel v Plzni na Duklácké mládežnické lize 2016 3.místo. GRATULUJEME!

3.12.2016 se u nás střílello o pohár ředitele DDM Kolín

Poslední aktualizace: 30.01.2017

Pro zájemce o střelbu z řad dětí od 10 let, stále probíhá nábor do našeho střeleckého klubu. Před rozhodnutím, které zbrani se chce zájemce věnovat je možné si vyzkoušet střelbu ze vzduchová pušky nebo pistole. Na jaře se přechází na střelbu z malorážky. Další info na telefonu 724 144 342 nebo na e-mailu sskkolin@centrum.cz

Grand Prix Kolín
Dne 21. 7. 2018 jsme uspořádali střeleckou soutěž Grand Prix Kolín. Letošním ročníkem bychom rádi po letech navázali na předchozí sérii oblíbených závodů, které jsme v Kolíně pořádali. Celkem v soutěži startovalo 34 střelců v disciplínách LM 60 SM 60 ran. V kategorii dorostu zvítězil Vladimír Lučan z Brandýsa nad Labem nástřelem 591 bodů., na druhém místě se umístil Lukáš Novotný s 587 body, třetí místo vybojovala Tereza Novotná s 583 body oba z SSK DDM Kolín. Z našich střelců se nejlépe dařilo Vojtěchovi Novotnému, který výsledkem 579 bodů obsadil 5. místo. Jako další se umístil Lukáš Novák s 562 body na 13. místě a se ztrátou 1 bodu skončila na 15. místě Lenka Nováková. V kategorii mužů a juniorů se nejlépe dařilo Markovi Ditrychovi z SSK Hradec Králové – Třebeš, který zvítězil nástřel 592 bodů. Druhé místo vybojoval Milan Stránský z SSK Dvory výsledkem 585 bodů. Nástřelem 580 bodů obsadil třetí místo Jindřich Březina z SSK Ostroměř. Bez předchozích tréninků startoval domácí střelec Václav Jeřábek a se shodným nástřelem 580 bodů získal čtvrté místo, o kterém rozhodla až závěrečná položka.
Děkujeme všem zúčastněným střelcům za účast na Grand Prix Kolín 2018. Doufáme, že se závod líbil a že se v příštím ročníku opět sejdeme.

Mistrovství ČR 2018 ve střelbě ze vzduchových zbraní

Ve dnech 10.3 – 11.3. 2018 byla plzeňská sportovní střelnice dějištěm Mistrovství České republiky ve střelbě ze vzduchových zbraní. V sobotní části soutěže soutěžili nejdříve střelci v pistolových disciplínách. V disciplíně Vzduchová pistole 60 ran startovalo naše družstvo mužů ve složení Jakub Fitzbauer, Petr Bechyně a Jiří Kolín, kteří svými výkony dosáhli na celkové 8. místo. V disciplíně Vzduchová pistole 40 ran v kategorii mladší dorostenci zazářil Michal Novotný. Michal dokázal vyrovnat svůj osobní rekord 366 b a vybojoval tak s rozdílem pouhých 2 centrových desítek stříbrnou medaili. V neděli absolvovali svůj vrcholný závod sezóny střelci v puškových disciplínách. V disciplíně Vzduchová puška 40 ran nám také velkou radost udělal Voltěch Novotný , který v početné konkurenci získal na svém prvním mistroství v této disciplíně 8. místo výsledkem 396,7 b. Svým výkonem přispěl navíc k 1. místu družstva Středočeského krajského sdružení. V kategorii mladších dorostenek Karolína Nováková obsadila 31. místo nástřelem 367,5 bodů. Ve starších dorostenkách se umístila přes své omezené tréninkové možnosti Lenka Nováková na 18. místě s výsledkem 384 b.

2.místo Michal Novotný

Michal Novotný 2.místo VzPi

30.1.2017 Zimní cena Kolína 2017

Výsledky Zimní cena Kolína 2017 (puška, pistole)

Zimní cena Kolína 2017

21. a 22. ledna 2017 jsme na naši vzduchovkové střelnici pořádali závod Zimní cena Kolína 2017. Navzdory chřipkovému období se startovní listina zaplnila podle plánu. V sobotu v puškových disciplínách a v neděli pistolových. Domácí střelci byli oslabeni právě o tři nemocné "puškové" kolegy. V disciplíně VzPu 30 nám největší radost dělá Vojta Novotný, který nastřílel 299 bodů a pouze o jeden bod a dvě centrové desítky mu uteklo první místo. Vojta ještě zkoušel disciplínu VzPu 40, kde na první pokus dal 348,4 bodů. Terka Pospíšilová byla v rekonvalescenci po viróze a možná i proto nastřílela ve třicítce "pouze" 294 bodů a obsadila 9. místo. V této kategorie ještě střílela nová střelkyně klubu Róza Schederová, která teprve sbírá zkušenosti. Při střelbě byla trochu nervóznější a tak jí rozhodčí napočitali zatím 266 bodů. Ve VzPu 40 naše barvy hájili Beneš Petr - 350,0 bodů, v juniorkách Kristýna Černá - 403,9 bodů 4.místo a v disciplíně VzPu 60, kategorie junioři Vašek Jeřábek - jeho podprůměrných 591 bodů.

V neděli přišli na řadu pistoláři. V dorostenkách střílela svůj první závod VzPi 40 Terka Jeřábková, která s nástřelem 305 bodů skončila na bramborovém čtvrtém místě. Tato disciplína se střílela bez rozdílu kategorie a tak se zde za naše klubové barvy ještě ukázala Dáša Neumanová s 351 body, které stačily na druhé místo. Ve VzPi 60 Kuba Fitzbauer vyhrál s nástřelem 565 bodů a Petr Bechyně s 551 body obsadil čtvrté místo. Právě tento střelec o týden dříve vyhrál Pohár města Benešova v kategorii muži, junioři s nástřelem 561 bodů.